دات نت نیوک

اخبار

چهارشنبه 07 تیر 1396
تعداد بازدید: 360
تعداد نظرات: 0

اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در بندر امام خمینی(ره)؛

اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در بندر امام خمینی(ره)؛

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره)؛ ۷ صبح روز دوشنبه ١٣٩۶/٠۴/٠۵ مردم و مسئولین بندر امام از جای جای شهر در مجتمع تفریحی-فرهنگی خلیج فارس . . . 
مردم موحد، مومن و متعهد بندر امام خمینی(ره)، امروز به شکرانه یک ماه روزه داری، عبادت و خودسازی در ماه رمضان، نماز عید سعید فطر را برگزار کردند.

 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره)؛ ۷ صبح روز دوشنبه ١٣٩۶/٠۴/٠۵ مردم و مسئولین بندر امام از جای جای شهر در مجتمع تفریحی-فرهنگی خلیج فارس گرد هم آمدند و به امامت امام جمعه شهر حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا تابش، سجده شکر به جا آوردند و با شرکت در نماز عید سعید فطر، از پرودگار کریم خویش، طلب رستگاری و سعادت دنیا و آخرت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا تابش ضمن ایراد خطبه های نماز عید، فرمود: «عید سعید فطر تجلی خداخواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی است و عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است.»

وی در پایان، قبولی طاعات و عبادات همه مومنان روزه دار در ماه مبارک رمضان را از درگاه باری تعالی خواستار شد. ضمنا در حاشیه مراسم، ماهنامه شهرداری شهر بندر امام خمینی(ره) بین نمازگزاران توزیع شد.

تصاویر
  • اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در بندر امام خمینی(ره)؛
  • اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در بندر امام خمینی(ره)؛
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت