دات نت نیوک

اخبار

دوشنبه 20 شهریور 1396
تعداد بازدید: 251
تعداد نظرات: 0

آبنمای هارمونیک کف خشک موزیکال اینتر اکتیو پارک شهر بندر امام خمینی (ره)

 آبنمای هارمونیک کف خشک موزیکال اینتر اکتیو پارک شهر بندر امام خمینی (ره)

 

در این مود کاری تعامل آبنما با کودکانی که در محیط آبنما در حال بازی هستند با آبنما در دستور کار بوده . . . آبنمای هارمونیک کف خشک موزیکال اینتر اکتیو پارک شهر بندر امام خمینی (ره) دارای هفت مود کاری به شرح ذیل است:
۱- مود هارمونیک: در این مورد هماهنگی بین رفتار آب با آهنگ وجود نداشته و رفتار آب (رقص آب) بنا به برنامه از پیش تعیین شده تغییر می کند که برنامه های بسیار متنوعی را ایجاد خواهد نمود. در این مود عملا رفتار آب و موسیقی مستقل از یکدیگر بوده اما با توجه به تنوع برنامه این مود نیز در دستور کار این آبنما قرار گرفته است.
۲. موزیکال: در این مود موسیقی پخش شده در لحظه آنالیز شده و سپس بسته به فرکانس و دامنه پخش موسیقی، لاین ها یک به یک و به مانند ایکولایزر های موسیقی در مدار آبنما قرار می گیرند. وجهه برجسته این مود آنالیز موسیقی است که موجب می شود تا امکان استفاده از هر موسیقی در محیط آبنما وجود داشته باشد.
۳- اینتراکتیو: در این مود کاری تعامل آبنما با کودکانی که در محیط آبنما در حال بازی هستند با آبنما در دستور کار بوده است. عملا بزرگترین وجهه تمایز این آبنما با انواع دیگر از آبنمای کف خشک اجرا شده در کشور وجود این مود کاری است که البته با وجود سنسور های محیطی و ضربه ای میسر شده است. شایان ذکر است که این مود کاری موجب شده تا این آبنما در نوع خود کم نظیر باشد. شاید اغراق نباشد که تعداد آبنماهای کف خشک موزیکال اینتر اکتیو در کل کشور به تعداد انگشتان یک دست نیست و در جنوب کشور شاید تنها آبنما از این نوع باشد.
۴- ترکیب مود موزیکال و اینتر اکتیو: همانطور که از اسم این مود مشخص است ترکیب برنامه های مود های موزیکال و اینتراکتیو وجود دارد. یعنی علاوه بر وجود ایکولایزر موسیقی بنا به فرکانس و شدت صدا، سنسور های ضربه ای نیز فعال هستند.
۵- ترکیب مود هارمونیک و اینتر اکتیو: همانطور که از اسم این مود نیز مشخص است ترکیب برنامه های مود های هارمونیک و اینتر اکتیو وجود دارد. یعنی علاوه بر وجود برنامه های از پیش تعیین شده برای حرکت آب، سنسور های ضربه ای نیز فعال هستند.

۶- مود رنگ قرمز که تعدادی از کارفرما ها برای مراسمات و عزاداری ها از این مود استفاده می کنند.
۷- مود تست: این مود برای تست روش کارکرد شیر برقی ها و نور ها و پمپ ها و ... استفاده خواهد شد.

تصاویر
  •  آبنمای هارمونیک کف خشک موزیکال اینتر اکتیو پارک شهر بندر امام خمینی (ره)
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت