دات نت نیوک

اخبار

دوشنبه 15 آبان 1396
تعداد بازدید: 747
تعداد نظرات: 0

تبریک روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به شهردار جدید شهر بندر امام خمینی (ره)

 تبریک روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به شهردار جدید شهر بندر امام خمینی (ره)

 

امید است در پرتو ایزد منان و رهنمودهای مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) با حضور شما به عنوان شهردار بندر امام خمینی (ره) بتوانیم با همکاری و تعامل . . .

حمد و سپاس خدای را که تمام عالم به معرفت او عارف است و به عنایت بی علت او واقف.

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی از نعمات عظیم خداوندی است و مسند خدمتگزاری به مردم  توفیقی والاست.⬅️ بدون تردید حماسه همزمان مردم در دو انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در روز ۲۹ اردیبهشت نشان از اهمیت و حساسیت مردم در سرنوشت شهرشان بود.  و اینک به اولین ماحصل آن اعتماد سرنوشت ساز که انتخاب شهردار شهر بندر امام خمینی (ره) است احترام می گذاریم. 🔹 جناب آقای مهندس محمد عبیاوی


✅ انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان شهردار بندر امام خمینی (ره) صمیمانه تبریک عرض نموده، آرزوی سلامتی شما و توفیق در آبادانی شهر و تحقق اهداف و برنامه های پیش رو را از درگاه خداوند تبارک و تعالی برایتان خواستاریم. 

✅ امید است در پرتو ایزد منان و رهنمودهای مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) با حضور شما به عنوان شهردار بندر امام خمینی (ره) بتوانیم با همکاری و تعامل گسترده‌تر با ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی در توسعه، عمران و آبادانی شهر: حذف حاشیه‌نشینی، نوسازی بافت‌های فرسوده، توسعه خدمات اجتماعی و سلامت، توسعه و بهبود کسب و کارهای شهری، اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ شهرنشینی، بالابردن نشاط عمومی و امید اجتماعی شهروندان و هر آن اقدام و حرکتی که ما را در تحقق اهداف سازمانی و رسیدن به ارتقای شهر بندر امام خمینی (ره) تسریع می بخشد، تدابیر و سیاست‌های کارآمدی را تدوین و اجرا نماییم.

✅ بدون تردید توسعه هر شهری نیازمند مشارکت شهروندان نیز می باشد. لذا کما فی السابق همراهی و همدلی یکایک شما شهروندان عزیز بندر امامی را در این مسیر از شما انتظار داریم. 

✅ در پایان ضمن تبریک مجدد به مهندس عبیاوی از اعضای دوره پنجم شورای شهر بندر امام خمینی (ره) قدردانی نموده، آرزوی صحت و سلامتی همگان را از خداوند منان مسئلت داریم.
تصاویر
  •  تبریک روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به شهردار جدید شهر بندر امام خمینی (ره)
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت