دات نت نیوک

اخبار

ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1395
تعداد بازدید: 809
تعداد نظرات: 0

جلسه طرح سئوال شهردار بندر امام خمینی(ره) ۹ شهریور ماه ۹۵

جلسه طرح سئوال شهردار بندر امام خمینی(ره) ۹ شهریور ماه ۹۵


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) جلسه علنی طرح سئوال از شهردار بندر امام خمینی (ره) امروز ۹ شهریور ماه ۹۵ به ریاست آقای بهنام ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر . . .به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) جلسه علنی طرح سئوال از شهردار بندر امام خمینی (ره) امروز ۹ شهریور ماه ۹۵ به ریاست آقای بهنام ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر و با حضور اعضای محترم شورا و جمعی از شهروندان در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار گردید.

 

در این جلسه شهردار بندر امام خمینی (ره) مهندس نصیری فر پس از گذشت ۲ روز از دریافت طرح سوال جهت پاسخ به ۳۵ سئوال مطرح شده از سوی اعضاء محترم شورای اسلامی شهر، در صحن شورا حاضر و به استناد مدارک و مستندات به کلیه ی سئوالات پاسخ دادند.

 

در ادامه جلسه اگر چه فضای جلسه به دلایل موارد خارج از دستور کار قدری متشنج شد اما با کنترل و نظارت ریاست محترم شورا اوضاع به حالت آرامش درآمد.

 

در پایان جلسه نیز شهردار محترم ضمن دعوت از همه عزیزان به آرامش و خویشتن داری، خواستار احترام به جایگاه نظارتی شورای اسلامی شهر و تمکین به نظر نهایی گردیدند.

 

اگر چه با توجه به دفاعیات و توضیحات مهندس نصیری فر برخی از اعضای محترم قانع و به وی رای مثبت دادند، علی ای حال طبق قانون جلسه استیضاح شورا روز چهار شنبه ۱۰ شهریور ماه جهت نتیجه گیری نهایی برگزار خواهد شد.

 

 

تصاویر
  • جلسه طرح سئوال شهردار بندر امام خمینی(ره) ۹ شهریور ماه ۹۵
  • جلسه طرح سئوال شهردار بندر امام خمینی(ره) ۹ شهریور ماه ۹۵
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت