دات نت نیوک

اخبار

دوشنبه 17 آبان 1395
تعداد بازدید: 390
تعداد نظرات: 0

جلسه کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) 16 آبان ماه 95

جلسه کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) 16 آبان ماه 95

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) و به نقل از ریاست محترم کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی آن شورا، روز یک شنبه مورخ 16/ 08/ 95 رأس ساعت 10 صبح جلسه کمسیسیون برنامه و بودجه و حقوقی به ریاست آقای داود مجدم . . .


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) و به نقل از ریاست محترم کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی آن شورا، روز یک شنبه مورخ 16/ 08/ 95 رأس ساعت 10 صبح جلسه کمسیسیون برنامه و بودجه و حقوقی به ریاست آقای داود مجدم و با حضور معاونت محترم اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی، بخشداری محترم، اعضای محترم شورای شهر و مسئولین محترم ادارات پیرامون یک دستور کار در خصوص راه اندازی کانون بازنشستگان در بندر امام خمینی (ره) در محل سالن اجلاس شورای  شهر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای مجدم ضمن خوش آمد گویی و ارائه توضیحات و مشکلات بیمه ای، گزارشی را در این باره بیان نمودند. و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

- مقرر گردید شهرداری نسبت به تهیه کانکس اقدام نموده و کانکس مورد نظر به صورت موقت در اداره تامین اجتماعی مستقر گردد. ضمن اینکه امکانات مورد نیاز کانکس توسط اداره تامین اجتماعی فراهم تا ابتدا به ساکن نمایندگی دفتر راه اندازی گردد.

-مقرر گردید اداره تامین اجتماعی لیست جامعی از بازنشستگان را به بخشداری (جهت پیگیری مجوز تاسیس کانون) ارسال و اقدام مقتضی به عمل آید.

لازم به ذکر است قریب به 4000 هزار نفر بازنشسته در بندر امام  خمینی (ره) سکونت دارند که از خدمات دهی این کانون محروم می باشند. 

در پایان، جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد (ص) و آل محمد (ص) خاتمه یافت.


 

تصاویر
  • جلسه کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) 16 آبان ماه 95
  • جلسه کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) 16 آبان ماه 95
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت