دات نت نیوک

اخبار

چهارشنبه 24 آذر 1395
تعداد بازدید: 212
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به مناسبت هفته وحدت، میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)

پیام تبریک مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به مناسبت هفته وحدت، میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)

گرامی می داریم هفته وحدت، ایام شادی و همبستگی مسلمین و شیعیان جهان و همچنین پیشاپیش فرا رسیدن 17 ربیع الاول . . . حضرت محمّد (ص) : خوشبخت‏ترين مردم، كسى است كه با مردمان بزرگوار درآميزد.

گرامی می داریم هفته وحدت، ایام شادی و همبستگی مسلمین و شیعیان جهان و همچنین پیشاپیش فرا رسیدن 17 ربیع الاول خجسته سالروز میلاد خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری را خدمت مردم خوب و با ایمان بندر امام خمینی (ره) تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ضمن آرزوی سلامتی و ایامی شاد برای همگان از خداوند تبارک و تعالی، امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک و با برکت الهی به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر مهم خدمت رسانی به شهروندان عزیز و رشد و اعتلای توسعه شهر با تحقق پروژه های عمرانی مهم و جذب سرمایه گذار و ایجاد سرمایه پایدار سربلند و روسفید گردیم. 

تصاویر
  • پیام تبریک مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) به مناسبت هفته وحدت، میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت