دات نت نیوک

اخبار

چهارشنبه 02 فروردین 1396
تعداد بازدید: 803
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک شهردار بندر امام خمینی (ره) به مناسبت نوروز ۱۳۹۶

پیام تبریک شهردار بندر امام خمینی (ره) به مناسبت نوروز ۱۳۹۶


خدا را به هزار بهانه شاکریم که امسال نیز به یُمن برکت و عنایت الهی و نیت خالصانه و صادقانه ی شهروندان و همکاران عزیزم به خصوص حمایت ها، نظارت ها و پیشنهادها و ارشادهای سازنده ی شورای شهر . . . 
         «یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.»

    
                                  بهار آمد، جوانی را پس از پیری ز سر گیرم 
                                      کنار یار بنشینم ز عمر خود ثمر گیرم
                                 به هنگام خزان در این خراب آباد، بنشستم
                                     بهار آمد که بهر وصل او بار سفر گیرم

                                                                               حضرت امام خمینی (ره)
                                               


خدا را به هزار بهانه شاکریم که امسال نیز به یُمن برکت و عنایت الهی و نیت خالصانه و صادقانه ی شهروندان و همکاران عزیزم به خصوص حمایت ها، نظارت ها و پیشنهادها و ارشادهای سازنده ی شورای شهر، با وجود تمام فراز و نشیب ها و دغدغه ها، توانستیم با آن چه در توان داریم تلاش نماییم تا بر اساس بودجه ی مصوب و بر مدار قوانین، وظایف و تکالیف شهرداری گام برداریم.

در سالی که گذشت به قول و تعهّد خود عمل کردیم و به بسیاری از هدف ها و برنامه های خود جامه ی عمل پوشاندیم و امروز به حول و قوه ی الهی قریب به هشتاد درصد این اهداف محقّق شده اند.

ان شاء الله در سال پیش رو، با توکل بر خداوند قادر و متعال و بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های شهر و مشارکت شهروندان، با تاکید بر ارتقای سطح کیفی شهر نشینی، در راستای رفاه و امنیت اجتماعی بتوانیم در جهت هم سو سازی استانداردهای زندگی شهروند بندر امامی با معیارهای ملّی حرکت نماییم.

با کلام همیشگی، ساده و صمیمی، نوروز باستانی ۱۳۹۶ را که یکی از بزرگ ترین آیین های ایرانی می باشد و ریشه در تاریخ و فرهنگ و هویّت کشور دارد، ابتدا به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمت گزاران صدیق نظام و دولت مردان عزیز و هم چنین ملت شریف ایران اسلامی به ویژه شهروندان محترم بندر امام خمینی (ره)، مسئولین و مدیران شهری و همکاران خوبم تبریک عرض نموده،  برای همگان از پیشگاه با عظمت خداوند رحمان، آرزوی تندرستی و عافیت دارم. امید است چنان چه در سال جدید توفیق عبادت و خدمت به همشهریان عزیزم مقدّر باشد با اخلاص و تلاش و توانی که حضرت سبحان عنایت می فرمایند، در کنار مردم خوب شهرم باشم.

در پایان ضمن درود به روح مطهّر امام بزرگوار و شهدای گران قدرمان، ظهور حضرت ولی عصر (عج)، بقاء و دوام مقام معظم رهبری (حفظه الله) و صحّت و سلامتی ملت حماسه ساز ایران و مردم شریف بندر امام خمینی (ره)، را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و خواسته ام از شهروندان همیشه در صحنه بندر امام خمینی (ره)، به ویژه در آستانه ی انتخابات ملی و منطقه ای این است که بر پایه ی عقلانی، تدبیر و امید، شایسته ترین انتخاب ها را با توجه به مؤلفه های ملی و نیازهای منطقه ای داشته باشیم.
                                                                       حبیب نصیری فر 
                                                                شهردار بندر امام خمینی (ره)


تصاویر
  • پیام تبریک شهردار بندر امام خمینی (ره) به مناسبت نوروز ۱۳۹۶
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت