دات نت نیوک

اخبار

یکشنبه 19 آذر 1396
تعداد بازدید: 583
تعداد نظرات: 0

🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۱۸ آذر ماه ۹۶

🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۱۸ آذر ماه ۹۶

 

در خصوص ساماندهی جایگاه فروش احشام از طریق مزایده عمومی با رعایت آیین نامه مالی شهرداری جهت واگذاری به بخش خصوصی (با اولویت بومی) . . .
🔹 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) این جلسه به ریاست حسین عبیداوی با حضور اعضای شورا، شهردار، مسئولین امور مالی و خدمات شهری شهرداری و امور اداری شورا راس ساعت ۹ صبح در سالن اجلاس شورای اسلامی شهر تشکیل شد.


🔹 در ابتدا عبیداوی رئیس شورای شهر ضمن خیرمقدم به حاضرین، میلاد رسول خدا (ص) و امام جعفر صادق موسس مذهب جعفری را تبریک گفت و با اشاره به راهپیمایی روز جمعه و محکوم کردن اظهارات اخیر ترامپ ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس و اعلام اینکه قدس پایتخت اسرائیل است، عنوان داشت: حمایت خود را از ملت مستضعف فلسطین اعلام می داریم.

عبیداوی همچنین به بارندگی های اخیر اشاره نمود و اضافه کرد: از پرسنل محترم شهرداری به خصوص کمیته بحران، خدمات شهری و سایر پرسنل و اعضای کمیته که با تلاش شبانه روزی مشکلات فراروی مردم را در بارندگی ها به حداقل رساندند به نیابت از مردم محترم بندر امام خمینی (ره) تشکر و قدردانی می کنیم. امیدواریم با برنامه ریزی صحیح، درایت شهردار محترم و تلاش کمیته بحران شاهد اتفاقات ناگواری در آینده نباشیم.

رئیس شورای شهر در ادامه خواستار قرائت دستورات کار به شرح ذیل از منشی جلسه شد.

- بررسی لوایح ارجاعی
- بررسی وضعیت قرارداد جدید خدمات شهری


⃣ ۱- لایحه ارسالی شهرداری در خصوص ساماندهی جایگاه فروش احشام از طریق مزایده عمومی با رعایت آیین نامه مالی شهرداری جهت واگذاری به بخش خصوصی (با اولویت بومی) که در کمیسیون اداری مالی تصویب شده بود، در جلسه رسمی مطرح و پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

⃣ ۲- لایحه ارسالی شهرداری مبنی بر پرداخت پاداش به کارکنان خلاق و پرتلاش شهرداری به منظور افزایش انگیزه و ارتقاء بهره وری فردی و تقویت روحیه تلاشگری کارکنان در راستای تحقق اهداف سازمانی تا سقف ماهیانه ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۵۰۰ ریال که در کمیسیون اداری مالی به تصویب رسیده بود با ارائه توضیحات تکمیلی شهردار در جلسه رسمی پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

 ⃣ ۳-  لایحه ارسالی شهرداری درخصوص همدردی و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه که در کمیسیون اداری مالی به تصویب رسیده بود در جلسه رسمی پس از تبادل نظر با پرداخت مبلغ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۱۰۰ ریال موافقت گردید و به تصویب رسید.

🔹 در خصوص دستور کار دوم جلسه مبنی بر نحوه تنظیم قرارداد جدید خدمات شهری که پس از ارائه توضیحات تکمیلی شهردار و دفاع از لایحه ارسالی بر اساس آنالیز نفر/ ماشین (تجهیزات و نفرات فعال در خدمات شهری) و اجرای طرح نواحی سه گانه، اعضای حاضر موافقت خود را اعلام و به تصویب رسید.

🔹 در پایان جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد (ص) و ال محمد (ص) به پایان رسید.

تصاویر
  • 🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۱۸ آذر ماه ۹۶
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت