دات نت نیوک

اخبار

پنجشنبه 23 آذر 1396
تعداد بازدید: 578
تعداد نظرات: 0

🔹 برگزاری جلسه کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و اداری مالی شورای اسلامی #شهر_بندر_امام خمینی (ره) ۲۲ آذر ۹۶

🔹 برگزاری جلسه کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و اداری مالی شورای اسلامی #شهر_بندر_امام خمینی (ره) ۲۲ آذر ۹۶

 

. . . در خصوص تامین هزینه همایش منطقه ای خوشنویسی چلیپا به مبلغ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۲۰ ریال از محل ماده ۱۷ که پس از تبادل نظر به تصویب رسید. . .
🔸 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) این جلسه به ریاست سید سعید بزاز با حضور اعضای شورا، مسئولین امور اداری- شورای عالی سرمایه گذاری و امور مالی شهرداری و امور اداری شورا راس ساعت ۱۲ در سالن اجلاس شورای اسلامی شهر تشکیل شد.


🔹 در ابتدای جلسه سید سعید بزاز ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص اهمیت برنامه ریزی به منظور جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در شهر به عنوان کوتاه ترین و عاقلانه ترین راه برون رفت از بحران مالی و کمبود نقدینگی توضیحاتی ارائه نمودند. 

در ادامه دستورات کار  جلسه به شرح ذیل قرائت شد:

🔸- هم اندیشی در خصوص راهکارهای جذب سرمایه گذار در شهر 
🔸- بررسی وضعیت کلیه نیروهای بخش خصوصی و رسمی در شهرداری 
🔸- بررسی لوایح ارجاعی کمیسیون

۱- در خصوص دستور کار اول جلسه ضمن بررسی و تجزیه و تحلیل شیوه نامه سرمایه گذاری مورد تایید استان، موانع قانونی و رویکردی سرمایه گذاری در شهر توسط اعضای کمیسیون و همچنین کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت که پس از بحث و تبادل نظر اعضای حاضر مقرر گردید جلساتی مستمر و منظم پیرو موضوع سرمایه گذاری بصورت دو هفتگی از جانب هیئت عالی با حضور اعضای کمیسیون در شهرداری برگزار شود.
ضمن اینکه اعضای شورا هر یک می توانند به عنوان عضو مشورتی و ناظر در این جلسات حضور یابند. 
- همچنین مقرر گردید شهرداری مجموعه ی بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری و راهکارهای اساسی خود را تکمیل و ضمن بازنگری طرح ها از حیث جذابیت و عوامل انگیزشی، تحویل شورای شهر نماید تا با بررسی بار علمی و عملی طرح ها نسبت به بازاریابی در خصوص جذب سرمایه گذار اقدام گردد.

در پایان این بحث فرآیندهای جذب سرمایه گذار (مسیر و نحوه هدایت سرمایه گذار) توسط هیئت سرمایه گذاری و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت توافق کلی در این خصوص حاصل گردید.

۲- در زمینه دستور کار دوم نیز با توجه به توضیحات مفصل و ریز مسئول امور اداری در خصوص وضعیت نیروی های بخش خصوصی  و رسمی در شهرداری و وضعیت فعلی محل خدمت ایشان و سایر اطلاعات مرتبط مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت که پس از تبادل نظر اعضا مقرر گردید ترکیب قابل قبولی از این نیروها در شهرداری دیده شود.

 ۳- در خصوص دستور کار سوم جلسه پس از بحث و تبادل و نظر و ارائه توضیحات تکمیلی اعضای حاضر در جلسه موارد زیر نتیجه گیری گردید:

✳️- لایحه ارسالی شهرداری در خصوص تامین هزینه همایش منطقه ای خوشنویسی چلیپا به مبلغ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۲۰ ریال از محل ماده ۱۷ که پس از تبادل نظر به تصویب رسید.


✳️- لایحه ارسالی شهرداری در خصوص تامین هزینه ایاب و ذهاب نفرات شرکت کننده در مسابقات بین المللی اسکیت که پس از تبادل نظر با مبلغ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۱۰ ریال از محل ماده ۱۷ موافقت گردید و به تصویب رسید.

✳️- لایحه ارسالی شهرداری مبنی بر پرداخت هزینه تخریب اعیان ۲ منزل مسکونی به ترتیب متراژ اعلام شده توسط کارشناسان شهرسازی در راستای اجرای طرح عمرانی که تصمیم گیری نهایی موکول به بازدید اعضا روز شنبه مورخ ۲۵/ ۰۹/ ۹۶ گردید.

در پایان جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد (ص) و ال محمد (ص) خاتمه یافت.

تصاویر
  • 🔹 برگزاری جلسه کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و اداری مالی شورای اسلامی #شهر_بندر_امام خمینی (ره) ۲۲ آذر ۹۶
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت