دات نت نیوک

اخبار

شنبه 23 دی 1396
تعداد بازدید: 895
تعداد نظرات: 0

برگزاری جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۲۰ آذر ۹۶

برگزاری جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۲۰ آذر ۹۶

 

ساختمان فعلی کمیته امداد اشاره و خاطر نشان کرد: ساختمان فعلی با توجه به وضعیتی که دارد پاسخگوی مناسبی برای تکریم مددجویان . . . 
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) این جلسه به ریاست حسین عبیداوی با حضور اعضای شورای شهر، معاونت بخشداری، روسای ادارات کمیته امداد، راه و شهرسازی، آبفا، برق و گاز بندر امام خمینی (ره)، مسئولین واحدهای درآمد و کنترل پروژه شهرداری و امور اداری شورا پیرامون ۲ دستور کار به شرح ذیل ساعت ۳۰ :۱۴ بعد از ظهر در سالن اجلاس شورای اسلامی شهر تشکیل شد.


۱_درخواست کمیته امداد امام خمینی (ره) بندر امام، مبنی بر اقدامات لازم جهت افتتاح مکان جدید 
۲- لایحه عوارض پیشنهادی سال ۹۷ شهرداری


 
در ابتدای جلسه حسین عبیداوی ریاست شورا ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص دستور کار جلسه توضیحاتی ارائه و با اشاره به ساختمان جدید کمیته امداد در فاز یک اضافه نمودند: به منظور استقلال و استقرار اداره کمیته امداد در ساختمان جدید می‌بایست فضای مناسبی از حیث امکانات آب، فاضلاب، برق، گاز، مخابرات، خدمات شهری، معابر دسترسی با توجه به طرح اداره راه و شهرسازی فراهم آورد. عبیداوی در ادامه به ساختمان فعلی کمیته امداد اشاره و خاطر نشان کرد: ساختمان فعلی با توجه به وضعیتی که دارد پاسخگوی مناسبی برای تکریم مددجویان و آمد و شد آن ها و در نتیجه ارائه خدمات بهینه به آن ها نیست، لذا پیگیری راه اندازی مکانی جدید برای این اداره را در دستور کار خود قرار دادیم. وی تاکید کرد: راه اندازی این مکان مستلزم تعامل کلیه ادارات خدمات رسان در شهر می باشد.


متعاقب آن پس از تبادل نظر اعضای حاضر و مدعوین در جلسه موارد زیر مقرر گردید:


- مقرر شد اداره کمیته امداد مکاتباتی پیرامون موارد درخواستی با اداره آبفا، برق، گاز و مخابرات داشته باشد.


- مقرر گردید روز شنبه ۲۳/ ۱۰/ ۹۶ شهرداری و اداره راه و شهرسازی نسبت به تعیین محدوده و معابر دسترسی ساختمان جدید اقدام نمایند.


- همچنین مقرر شد اداره آبفا روز شنبه آنالیز هزینه -پرداخت انشعاب آب و فاضلاب را محاسبه و به اداره کمیته امداد اعلام نماید.


- مقرر شد اداره گاز پس از اجرای معابر دسترسی سمت اداره کمیته امداد نسبت به نصب انشعاب گاز این اداره اقدام نماید.


- مضافا نصب کنتور و راه اندازی برق اداره کمیته امداد بصورت دیماند می باشد که مستلزم درخواست کتبی این اداره از اداره برق می باشد.


-  لایحه ارسالی شهرداری، درخصوص تبصره ۱ ماده ۵۰ قانون مالیات بر ارزش افزوده به پیوست یک جلد دفترچه به تعداد ۴۰ برگ تعرفه ی عوارض پیشنهادی سال ۹۷ شهرداری که بدنبال توضیحات مسئول واحد درآمد که به صورت بند بند قرائت و توضیحات لازم ارائه گردید، پس از تبادل نظر به تصویب رسید.


در پایان جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد (ص) و ال محمد (ص) خاتمه یافت.

تصاویر
  • برگزاری جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۲۰ آذر ۹۶
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت