دات نت نیوک

اخبار

یکشنبه 01 بهمن 1396
تعداد بازدید: 532
تعداد نظرات: 0

🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶

🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶

 این پیشنهاد به طرح تبدیل و از طریق شهردار تحویل استاندار شد که پس از موافقت از طریق این مقام عالی استان به وزارت راه ارسال گردید که با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال . . . 
🔹 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) این جلسه به ریاست حسین عبیداوی با حضور اعضای شورا، معاونت شهرداری، مسئولین واحدهای فنی-عمرانی، مالی و کنترل پروژه شهرداری و امور اداری شورا راس ساعت ۱۴ در سالن اجلاس شورای اسلامی شهر تشکیل شد.
 
 
🔹 در ابتدا منشی شورا ضمن عرض سلام و احترام خدمت حاضرین در جلسه توضیحاتی در زمینه دستور کار جلسه ارائه نمودند و متعاقب آن رئیس شورا نیز ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در زمینه دستور کار جلسه و لزوم حفظ روحیه تعامل بین اعضا و مسئولین جهت پیشبرد اهداف کلان شهر و شهروندان مطالبی عنوان داشتند. عبیداوی در ادامه به دیدار اعضای شورا با مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان-بندر امام خمینی (ره) اشاره نمود که در این دیدار پیشنهادی مطرح گردید که این پیشنهاد به طرح تبدیل و از طریق شهردار تحویل استاندار شد که پس از موافقت از طریق این مقام عالی استان به وزارت راه ارسال گردید که با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال تماما از سوی سازمان بنادر قابل اجرا خواهد بود. وی همچنین نسبت به تملک ۵۰ هکتار زمین مقابل دستغیب که در حال حاضر ۳۰ هکتار آن در حال آماده سازی فضای سبز می باشد و بعد از اجرای طرح توسط منطقه ویژه پتروشیمی مجموعه فرهنگی ورزشی تفریحی احداث و تاسیس می شود، پرداخت. رئیس شورای شهر در ادامه به پارکینگ ماشین الات سنگین اشاره و اضافه نمود: در نظر است با هماهنگی پلیس راه نسبت به اجرای پارکینگ مورد نظر در قطعه زمین آماده در انتهای دستغیب اقدام لازم صورت پذیرد. عبیداوی همچنین به موارد دیگری همچون ساماندهی بازار در محل فعلی و ایستگاه مقداد و انتقال ایستگاه ساخته شده اشاره نمودند.

  ✳️ لایحه ارسالی شهرداری در خصوص پرداخت حق الزحمه هیئت تطبیق مستقر در فرمانداری مطابق با نحوه پرداخت به کمیسیون های مادتین ۷۷ و ۱۰۰، مبلغی تحت عنوان علی الحساب برای ۶ ماهه اول سال ۹۶ که در جلسه برنامه و بودجه به تصویب رسیده بود پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

✳️ لایحه ارسالی شهرداری در خصوص پرداخت هزینه ۲۰۰ لیتر بنزین به نیروی انتظامی و سپاه به صورت هفتگی که در جلسه برنامه و بودجه به تصویب رسیده بود پس از بررسی با نظر  موافق اکثریت آرا به تصویب رسید.

✳️ لایحه ارسالی شهرداری به استناد تبصره ۱۱ ماده ی ۱۰۰ قانون شهرداری ها درخصوص افزایش ارزش معاملاتی ساختمان در سال ۹۷ به میزان ۲۵ درصد نسبت به سال جاری که در جلسه برنامه و بودجه به تصویب رسیده بود پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

✳️ لایحه ارسالی شهرداری مبنی بر خرید یک دستگاه دنا از محل تاسیسات درآمد زا جهت کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ناوگان موتوری که در جلسه برنامه و بودجه به تصویب رسیده بود پس از تبادل نظر به تصویب رسید.
 
 در ادامه پس از اتمام دستورات کار جلسه اعضای شورا به سئوالات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان پاسخ دادند.

🔹 در پایان جلسه با ذکر صلواتی بر حضرت محمد (ص) و ال محمد (ص) به پایان رسید.

تصاویر
  • 🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶
  • 🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶
  • 🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶
  • 🔸 برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) ۳۰ دی ماه ۹۶
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت