دات نت نیوک

اخبار

Saturday 20 October 2018
تعداد بازدید: 273
تعداد نظرات: 0

جوابیه جناب منتظر منصوری پیرو انتشار خبر خبرگزاری تسنیم

جوابیه جناب منتظر منصوری پیرو انتشار خبر خبرگزاری تسنیم
بسمه تعالی

مسئول محترم تحریریه خبر ، خبرگزاری وزین تسنیم- گروه خبری استان خوزستان

با سلام و احترام؛

پیرو انتشار خبر "دومینوی بی قانونی مسئولان در بندر امام خمینی (ره)" در گروه استان خوزستان در مورخ 23/07/1397 و ذکر نام اینجانب منتظر منصوری به عنوان عضو شورای شهر بندر امام خمینی (ره)، ضمن تشکر و قدردانی از حساسیتها و پیگیری آن رسانه محترم در خصوص امور شهری و خصوصا استان خوزستان ، بر خود لازم می دانم موارد ذیل را جهت استحضار خوانندگان محترم آن خبرگزاری اعلام نمایم. لذا مستدعی است بنابر ماده 23 قانون مطبوعات و خبرگزاری ها و به منظور تنویر افکار عمومی، دستور فرمایید نسبت به درج پاسخ ذیل، اقدام لازم به عمل آید.
1ـ انجام امور شهری و ارائه خدمات در بخش های مختلف شهر و نظارت بر حسن انجام این‌امور توسط دستگاههای ذیربط همواره از دغدغه¬های اصلی شورای اسلامی بندر امام خمینی (ره) بوده و هست و در این راه چالشها و موانعی همواره وجود داشته، که اعضاء شورا با همدلی و تعامل در یک فضای غیر احساسی، اخلاقی و اسلامی و با هماهنگی و تعامل با مسئولین محترم ‌استانی در حال رسیدگی به آنها می¬باشند و تسهیل و ایجاد شرایط مناسب برای زندگی شهری برای همشهریان ‌عزیزمان از دغدغه¬های اصلی و شالوده اصلی فلسفه وجودی اعضاء شورا است که به یاری خداوند متعال محقق خواهد شد.
2ـ در متن خبر فوق¬الذکر اشاره‌گردیده است‌که "طبق تبصره 2 ماده 26 قانون تشکیلات، وظایف انتخاب شورای شهرمصوب سال 75 مجلس شورای اسلامی، تغییر محل¬سکونت هریک‌ از اعضاء سبب سلب عضویت است" و این در حالی است‌ که اقامتگاه افراد در قانون مدنی تعریف شده ، که طبق مواد 1002 ،1003و 1004 قانون مدنی تغییر اقامتگاه به وسیله سکونت حقیقی در محل دیگر بعمل می آید ، مشروط بر اینکه مرکز مهم امور او نیز به همان محل انتقال یافته باشد در حالیکه مرکز امور مهم اینجانب شورای شهر بندر امام خمینی (ره) است و نه مدیر عاملی یک شرکت تجاری و همواره برای انجام وظایف شورا حضور مستمر دارم .
مضاف بر این، نمایندگی در شورای شهر شغل نیست و یک شغل افتخاری محسوب می¬شود. لذا بحث عضویت همزمان افراد در شوراها و بخش های اقتصادی خصوصا" بخش خصوصی و غیر وابسته به دولت منافاتی ندارد.
انشاءالله در انجام امور محوله و خدمت به‌مردم عزیز میهن‌ اسلامی موفق و موید باشید.

منتظر منصوری
عضو شورای شهر
بندر امام خمینی (ره)
تصاویر
  • جوابیه جناب منتظر منصوری پیرو انتشار خبر خبرگزاری تسنیم
ارسال نظر جدید

Name (required)

Email (required)

Website