دات نت نیوک

اخبار

Tuesday 16 October 2018
تعداد بازدید: 116
تعداد نظرات: 0

🔰جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی (ره) روز سه شنبه مورخ 97/7/24 ساعت 14

🔰جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی (ره) روز سه شنبه مورخ 97/7/24 ساعت 14
🔰جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی (ره) روز سه شنبه مورخ 97/7/24 ساعت 14

🔹جلسه با حضور رئيس شورا جناب آقای حسین عبیداوی، اعضاء شورا ، شهردار، سرپرست معاونت خدمات شهری، مسئولین واحدهای اجرائیات، شهرسازی و امور اداری شورا و خبرنگار روابط عمومی

شورا و شهرداری رأس ساعت 14 در محل سالن جلسات شورا تشکیل گردید.

ابتدا رئيس شورا ضمن عرض سلام واحترام وخیر مقدم خدمت حاضرین در خصوص دستور کار جلسه توضیحاتی ارائه نموده و متعاقب آن سایر اعضاء نقطه نظرات خودراارائه نمودند و پس از تبادل نظر

تصمیمات درخصوص لوایح ارسالی شهرداری بشرح ذیل اتخاذ گردید :

1- لایحه شهرداری درخصوص استقرار یک عدد لنج تفریحی  گردشگری در پارک ساحلی بمنظور افزایش روحیه نشاط وشادابی شهروندان با استفاده از توان بخش خصوصی که پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

2- لایحه ارسالی شهرداری در خصوص  احداث فست فود ارگانیک درپارک خطی با استفاده از سرمایه گذار که پس از تبادل نظر به تصویب نرسید.

3-لایحه شهرداری در خصوص  نصب تعدادی استرابورد تبلیغاتی در سطح شهر،که با توجه به موجود بودن بیلبورد هایی درسطح شهر لذا به تصویب نرسید.

4_ لایحه شهرداری در خصوص مساعدت مالی بمنظور خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی، جهت موکب  قمر بنی هاشم با توجه به صورتجلسه ستاد اربعین فرمانداری شهرستان در  موقعیت شلمچه به تصویب رسید.

5- لایحه شهرداری در خصوص نامه ساکنین شهرک ولیعصر (گاما) مبنی بر در خواست سرویس ایاب و ذهاب جهت دانش آموزان آن منطقه محروم وپرداخت هزینه از محل ماده 17  که پس از تبادل نظربه تصویب رسید.

6- در خصوص درخواست واگذاری 500 متر مربع از عرصه مجتمع فرهنگی تفریحی خلیج فارس جهت راه اندازی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (پاییزه) به مدت 10 روز بصورت اجاره  که پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

7_لایحه شهرداری درخصوص ساماندهی دستفروشان با احداث بازارچه بمتراژ 6000 مترمربع درانتهای فاز یک که پس از تبادل نظر با ساماندهی بدون هزینه ساخت سوله به تصویب رسید.

⚫در پایان جلسه با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد (ص) خاتمه یافت.

تصاویر
  • 🔰جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی (ره) روز سه شنبه مورخ 97/7/24 ساعت 14
ارسال نظر جدید

Name (required)

Email (required)

Website