دات نت نیوک

اخبار

ﺳﻪشنبه 23 آذر 1395
تعداد بازدید: 396
تعداد نظرات: 0

برگزاری پنجمین سمینار تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان در اهواز ۱۷ و ۱۸ آذر ماه

برگزاری پنجمین سمینار تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان در اهواز ۱۷ و ۱۸ آذر ماه


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره)، خسرو ممبینی دبیر کل پنجمین سمینار روابط عمومی استان خوزستان در خصوص برگزاری این سمینار گفت: این سمینار . . . 


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره)، خسرو ممبینی دبیر کل پنجمین سمینار روابط عمومی استان خوزستان در خصوص برگزاری این سمینار گفت: این سمینار هر ساله توسط موسسه فرهنگی آرمان ارتباط خوزستان و با همکاری استانداری، شرکت نفت، شهرداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر ارگان ها به میزبانی یکی از کانون های تبلیغاتی برگزار می شود.

خسرو ممبینی محورهای سمینار مربوطه را سرمایه اجتماعی، بررسی و تبیین سرمایه های اجتماعی و تاثیر آن بر کارکرد روابط عمومی ها، محصول نهایی روابط عمومی، نقش روابط عمومی ها در مسئولیت پذیری اجتماعی، کارکرد روابط عمومی ها در کاهش آسیب ها با افزایش سرمایه های اجتماعی، بهبود کارکرد روابط عمومی با افزایش اعتماد و مشارکت عمومی و تاثیر نقد سالم و سازنده در ارتقای کارکرد روابط عمومی عنوان کرد.


ممبینی در ادامه هدف از اجرای سمینار را ارتقاء سطح آگاهی روابط عمومی سازمان ها در خصوص اعتماد سازی و ایجاد حس همکاری و همیاری، توانمند سازی مدیران، کارشناسان و فعالان عرصه روابط عمومی در حوزه مسئولیت اجتماعی سازمان ها دانست و افزود: همچنین نمایش آخرین دستاوردها و توانمندی های سازمان ها، شرکت ها و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی، از برنامه های جانبی این سمینار می باشد.


ایشان مخاطبان پنجمین سمینار را مدیران و کارشناسان روابط عمومی سازمان ها، مدیران و کارشناسان بازاریابی، تبلیغات و بازرگانی سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، علاقمندان به حوزه روابط عمومی، ارتباطات، خبر رسانی و بازاریابی معرفی نمود.

خسرو ممبینی با اشاره به اساتید سمینار و کارگاه  گفت: دکتر حسین علی افخمی که رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر گروه روابط عمومی است. همچنین دکتر احمد یحیایی ایله ای که مدرس و متخصص علم روابط عمومی است  و در کنار این دو عزیز نیز مسئول برگزاری سمینار موسسه فرهنگی، هنری آرمان ارتباطات خوزستان به آموزش می پردازند.


وی ویژگی های پنجمین سمینار تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان را اعطاء گواهی نامه معتبر آموزشی، اهداء گواهی نامه معتبر و مورد تایید سازمان مدیریت برنامه و بودجه اعلام نمود و افزود: گواهی نامه مذکور مورد قبول کلیه سازمان های دولتی و خصوصی می باشد و در ارتقاء شغلی کارکنان تاثیرگذار است.


 

تصاویر
  • برگزاری پنجمین سمینار تخصصی روابط عمومی های استان خوزستان در اهواز ۱۷ و ۱۸ آذر ماه
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت