دات نت نیوک

اخبار

یکشنبه 11 فروردین 1398
تعداد بازدید: 39
تعداد نظرات: 0

امسال ۳ دستگاه اتوبوس در خدمت مهمانان نوروزی شهر بندر امام خمینی (ره) قرار گرفت

امسال ۳ دستگاه اتوبوس در خدمت مهمانان نوروزی شهر بندر امام خمینی (ره) قرار گرفت
*بهنام ادیبی:* 
*امسال ۳ دستگاه اتوبوس در خدمت مهمانان نوروزی شهر بندر امام خمینی (ره) قرار گرفت*

◀️به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی (ره) طی گفتگوی ویژه خبری امروز صبح با ریاست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مبنی بر عملکرد ناوگان حمل و نقل شهری بندر امام (ره) در ایام نوروز؛ بهنام ادیبی ضمن شادباش مجدد به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی- نوروز ۹۸ و خوش آمدگویی به مهمانان و مسافران نوروزی و همچنین کاروان های راهیان نور عنوان داشت: تمام برنامه ریزی های لازم جهت پذیرایی و خدمت رسانی به مهمانان نوروزی در حوزه های مختلف شهری طی جلسات مختلف پیش از عید انجام شد.
 
رئیس کمیسیون ادامه داد: بر همین اساس در حوزه حمل و نقل مقرر گردید که ۳ دستگاه اتوبوس از مجموع دستگاه هایی که در اختیار دایره موتوری شهرداری بود در خدمت مهمانان نوروزی قرار بگیرد.
 این مسئول شورا ضمن اشاره به گشت های دریایی و تورهای گردشگری ویژه ایام نوروز تاکید کرد: با هماهنگی های بعمل آمده این ۳ دستگاه اتوبوس کار خود را از تاریخ ١/ ١/ ٩٨   آغاز و ان شاء الله تا روز ١٣/ ١/ ٩٨در مسیرهای پارك ساحلي به سمت مجتمع بندری ادامه خواهند داد.
 وی همچنین خاطر نشان کرد: مسیر و ساعت سوار شدن مسافران عزیز همه روزه از ساعت ۸ صبح در محل پارك ساحلی می باشد. 

بهنام ادیبی در پایان ضمن اشاره به بارندگی ها و سیل های اخیر درون و خارج از استان عنوان داشت: وظیفه میدانم مصیبت وارده را به ملت شریف ایران و خانواده های داغدار این بلای طبیعی تسلیت عرض نموده، صبر و سلامتی بازماندگان ایشان را از خداوند منان مسئلت نمایم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همچنین در حاشیه ضمن آرزوی سلامتی و سالی خوش برای همگان به ویژه مردم شریف بندر امام خمینی(ره) اضافه نمود: ان شاءالله پس از تعطیلات ایام نوروز تمام دستگاه های خریداری شده که مجموعا ۳ دستگاه اتوبوس و ۶ دستگاه مینی بوس می باشد در اختیار ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری بندر امام خمینی (ره) جهت خدمت رسانی به مردم و همشهریان عزیزم قرار خواهد گرفت.

 

تصاویر
  • امسال ۳ دستگاه اتوبوس در خدمت مهمانان نوروزی شهر بندر امام خمینی (ره) قرار گرفت
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت