دات نت نیوک

اخبار

Tuesday 04 June 2019
تعداد بازدید: 66
تعداد نظرات: 0

فعالیت‌های عمرانی شهرداری تعطیل نمی‌شود

فعالیت‌های عمرانی شهرداری تعطیل نمی‌شود

معاونت عمران و شهرسازی شهرداری بندر امام خمینی (ره) : فعالیت‌های عمرانی شهرداری تعطیل نمی‌شود

معاون عمرانی شهرداری شهرداری بندر امام خمینی (ره) ؛ با اشاره به اینکه با حاشیه‌ها کاری نداشته و ندارد، گفت: فعالیت‌های عمرانی خصوصا در شهرداری تعطیل بردارنخواهد بود و همچنان با برنامه‌ریزی دقیق‌تر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر امام خمینی (ره) ؛ مهندس عیدی تاکید کرد که شهرداری بندر امام خمینی (ره) نه ‌تنها پروژه‌ای را تعطیل نمی‌کند، بلکه به‌دنبال تعریف و اجرای پروژه‌های بزرگی هم خواهد بود.


او با تاکید براینکه مدیران پروژه‌های عمرانی شهرداری باید مقیم پروژه باشند، گفت: از مدیران پروژه‌ها خواسته‌ایم که با توجه به برنامه‌ی زمانبندی و با پیگیری مستمر مسائل را دنبال کنند؛ مدیران پروژه نمایندگان شهردار و معاون عمرانی شهرداری محسوب می‌شوند.
مهندس عیدی ؛ با تاکید براینکه به‌دنبال ارتقاء شخصیت سازمانی معاونت عمرانی شهرداری بندر امام (ره) است، گفت: آمده ایم کار کنیم و قطعا در تمام مسائل صرفه و صلاح شهر و شهروندان و البته شهرداری را مدنظر قرار داده و می‌دهیم.

او از کارهای عمرانی ؛ اجرای کفپوش گذاری واقع در بلوار اصلی شهید دستغیب - دیوار کشی آرامستان واقع در بهشت سید سجاد -پروژه اجرای جدول گذاری واقع در بلوار اصلی سابیر در حال انجام کار خبر داد . 
تصاویر
  • فعالیت‌های عمرانی شهرداری تعطیل نمی‌شود
ارسال نظر جدید

Name (required)

Email (required)

Website