دات نت نیوک

اخبار

Monday 10 June 2019
تعداد بازدید: 24
تعداد نظرات: 0

درجه 13 شهرداري كشور ارتقاء يافت

درجه 13 شهرداري كشور ارتقاء يافت

معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه 13 شهرداري و ابلاغ درجات جديد از سوي وزير كشور به استانداري هاي ذيربط پس از بررسي مدارك و مستندات مربوط به درجه بندي در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در اين سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداری بندرامام (ره) به نقل از سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، حسين رجب صلاحي با بيان خبر فوق گفت: در استان كردستان درجه شهرداري هاي دهگلان به 6،‌ سروآباد به 4، كاني دينار به 4،برده رشه به 3،‌ شويشه به 3، اورامان تخت به3 و بلبان آباد به 2 ارتقاء يافت.

وي افزود: در استان اصفهان درجه شهرداري دولت آباد به 8 ارتقا پيدا كرد.

وي اضافه كرد: در استان فارس درجه شهرداري سلطان شهر به 2 و ميان شهر به 3 ارتقاء يافت.

رجب صلاحي گفت: در استان كرمان درجه شهرداري منوجان به 6 و گنبكي به 3 ارتقاء يافت.

وي افزود: در استان آذربايجان غربي درجه شهرداري مرگنلر به 3 ارتقاء پيدا كرد.

رجب صلاحي در ادامه افزود: درجه بندي شهرداري ها باعث مي شود ساختار تشكيلاتي شهرداريها به تبع ابلاغ درجه جديد، تغيير يابد.

وي همچنين يادآور شد: مدارك و مستندات درجه بندي شهرداري هاي مذكور در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداري هاي سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسي و ارتقاء درجه شهرداري هاي مذكور تصويب شد.

معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور در خصوص ارتقاء درجه شهرداريها گفت: ارتقاء درجه شهرداري هاي ذكر شده به استناد تبصره (3) ماده يك آئين نامه حقوق و مزاياي شهرداران مصوب (1370/4/1) هيات وزيران و اصلاحيه هاي بعدي آن و بر اساس شيوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندي شهرداري ها كه فروردين 94 به تائيد سازمان مديريت و برنامه ريزي وقت كشور رسيده، صورت گرفته است.

رجب صلاحي در پايان متذكر شد: به موجب دستورالعمل ابلاغي وزارت كشور، شهرداري هايي كه چهار سال از زمان ابلاغ آخرين درجه آنها گذشته، مي توانند پيشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائيد استانداري به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمايند.


تصاویر
  • درجه 13 شهرداري كشور ارتقاء يافت
ارسال نظر جدید

Name (required)

Email (required)

Website